Ми не можемо чекати милостей від природи; взяти їх у неї-наша задача. Мічурін Іван Володимирович

Наступним за розробкою ландшафтного проекту є втілення його в життя, а саме благоустрій та озеленення. На цьому етапі одним з найбільш важливих моментів є встановлена черговість робіт. Дерева не можна садити в непідготовлений ґрунт, а облаштовувати газон до закінчення прокладання комунікацій та будівництва просто нерозумно. Від того, наскільки професійно розроблений і втілений проект ландшафтного дизайну, залежить, чи буде на ділянці затишно і комфортно. Чиста вода, пишна рослинність і свіже повітря - три обов'язкових умови для Вашого комфортного повноцінного відпочинку.

images/stories/irpin/flora-park 4 5.jpg images/stories/gai/img_6827.jpg images/stories/smukivci/img_6191.jpg

Благоустрій це:

Підготовка ділянки

На даному етапі проводиться очистка території від сміття (господарсько-побутового, будівельного, рослинного), планування території, ущільнення ґрунтів.

Установка дренажних систем

Облаштування дренажу на території дозволяє відводити з поверхні ділянки ґрунтові води, а також регулювати ступінь зволоженості ґрунту і захистити рослини від застою води.

Установка систем автоматичного поливу

Автоматичний полив є зручним, сучасним і престижним способом вирішення проблем догляду за садом. Це допоможе захистити Ваш сад, грамотно дозувати кількість води для рослин і заощадить Ваш вільний час.

Облаштування декоративних водойм

Декоративна водойма може виступати в якості основного елемента ландшафту або доповнювати ідеї посадки дерев, спорудження відкритих альтанок і містків. Наявність водойм або різноманітних водних елементів у формі водних дзюркотливих струмків або водоспадів створюють невимовну атмосферу затишку і спокою на Вашій ділянці, необхідну для повноцінного відпочинку. У спеку вода створює ідеальний мікроклімат у будь-якому куточку володіння.

Облаштування декоративних фонтанів

Декоративний фонтан додасть Вашій ділянці вишуканість і шарм. Вода привносить в сад риси постійних змін звуку і руху.

Облаштування підпірних стінок

При створенні дизайну ділянки з неоднорідним рельєфів підпірні стінки відіграють дуже важливу роль з практичної і естетичної точки зору. Розрахунок та влаштування підпірних стінок здійснюють для утримування від обвалення ґрунту, а також дає можливість ділити ділянку на зони.

Облаштування доріжок і майданчиків

Доріжки є найбільш функціональним елементом садової території, зв'язуючи окремі зони, запрошуючи прогулятися і насолодитися красою саду.

Освітлення ділянки

Світло дозволяє змінити вигляд саду, перетворити все, підкреслити або приховати щось певне. Світильники, розміщені у водоймі, надають воді м'яке мерехтіння, а відблиски світла відображаються в кронах зростаючих поблизу дерев. Гра світла і тіні додасть романтики!

Озеленення це:

Облаштування газону

Газон являє собою основний фон для паркових споруд і посадок, а також є незалежним елементом садово-паркової композиції. Дуже важливо здійснити правильне планування, підготовку землі і підібрати травосуміші для кожної ділянки. Ми гарантуємо високу якість наших газонів.

Посадка дерев і чагарників

Дерева і чагарники дозволяють зонувати сад, залучаючи всі рослини в загальну композицію у відповідності з дизайном ландшафту.

Від правильної посадки дерев залежить їх приживлюваність, тому необхідно врахувати безліч чинників - тип ґрунту, освітлення, екологічні вимоги рослини. Дуже важливо врахувати поєднання різних порід і темпи росту рослин.

Створення квітників, клумб

Чи можна уявити собі сад без квітів? Величезна кількість рослин дозволяє додати фарб в будь-який час. Квітники дозволяють досягти виключно виразних декоративних ефектів, створюючи не тільки дизайн ділянки, але і його настрій.

Влаштування альпінаріїв

При правильному виборі місця і рослин такий декоративний елемент може стати головною прикрасою всього саду.

Висока кваліфікація та професіоналізм наших фахівців, використання сучасних методів і технологій дозволяють реалізувати самі складні і оригінальні ідеї з гідною якістю. Краса, естетичність і надійність наших робіт досягається шляхом детального опрацювання кожного елемента. Ми прагнемо до максимального задоволення індивідуальних потреб наших замовників.

Ми відповідаємо за вибір якісного посадкового матеріалу, оскільки працюємо тільки з перевіреними постачальниками. Всі закуплені і ретельно відібрані рослини ми повністю готуємо до посадки, включаючи їх транспортування з розплідника і первинну обробку захисними засобами. Територію для висадки рослин ми впорядковуємо професійно, згідно з розробленим для Вас дизайном ландшафтного проекту.

Отримати консультацію і замовити послуги з озеленення та благоустрою можна, зателефонувавши за номером: 096-001-01-05.

Ми упорядкуємо ділянку будь-якого розміру, досягнувши їх максимальної практичності і функціональності, але при цьому втіливши в життя самі нестандартні ідеї.

Всі ідеї, докладно розписані на папері, найкращим чином будуть втілені в життя фахівцями.